Наші розваги - Готель Віоліс
Активний відпочинок

Готель «Віоліс» знає, що лежати на пляжі Бердянська цілими днями нереально. Адже відпочинок не повинен бути пасивним і тільки пляжним, якщо гості прагнуть запам’ятати його надовго.

Любителям активного відпочинку пропонує пляжний волейбол, пляжний міні-футбол, тенісний стіл і риболовлю. Все обладнання є на території Готелю – Вам залишається взяти з собою тільки веселий настрій і бажання добре відпочити!

Басейн

Це складно описати, це потрібно спробувати! Ви будете в захваті від купання в нашому басейні. Басейн розташований на території готелю, обладнаний трампліном, гідромасажними струменями, водоспадом. Вийшовши з номера в будь-який час Ви відразу можете зануритися в свіжу чисту воду.

Анімаційні програми

Для дозвілля наших гостей Готель постійно проводить захоплюючі заходи, шоу та анімаційні програми. Особливим попитом вони користуються у наших маленьких відпочиваючих, яким припадуть до смаку веселі конкурси, розважальні заходи та вікторини за участю клоунів і аніматорів.

Ресторан

Майстерність кухарів і різноманітне меню нашого ресторанчика не залишать байдужими любителів смачно і красиво провести відпускні дні!

Після дня, проведеного під сонцем, завжди захочеться випити прохолодний алкогольний коктейль, який стане першою ознакою початку вечора. Готель «Віоліс» пропонує взяти за руку Вашу улюблену половинку і прийти в бар, замовити кілька чудових напоїв і насолоджуватися одним з тих вечорів, яких не так багато в нашому житті – тихим, романтичним, чудовим і незабутнім.

У барі Ви знайдете різноманітні варіації класичних і оригінальних напоїв, які увійшли в винну і барну карту цього закладу. За бажанням подадуть кілька страв і десертів, не кажучи вже про стандартні закусках, традиційних для бару. Тут збирається найкраща публіка і саме в барі можна зустріти Ваших нових сусідів по готелю, з якими завжди знайдуться спільні теми для розмови. Розпитайте про все, що Вас цікавить, за келихом шампанського або стаканчиком віскі з содовою.

Вечір може здатися не таким сумним, якщо провести кілька годин з києм в руці і розіграти кілька чудових ходів на столі. І нехай суперник заздрить Вашої влучності і продуманості кожного удару! А якщо Ви дилетант і ніколи не грали в більярд – варто спробувати хоча б на відпочинку! Особливо тоді, коли за вікном Бердянськ!

Догори